Digitalcomp s.r.o.

Digitálna technika, predaj počítačov, servis

Digitalcomp s.r.o.

Popis činnosti

Digitálna technika, predaj počítačov, servis

Adresa: Hlavná 116, 079 01 Veľké Kapušany
Telefón:+421918643320
E-mail:info@digitalcomp.sk
ESHOPhttps://www.merchantpaymentsecosystem.com

Spoločnosť Digitalcomp sa zaoberá celým spektrom služieb v oblasti informačných technológií. Našim zákazníkom ponúkame predaj výpočtovej, kancelárskej a digitálnej techniky, zabezpečujeme profesionálne riešenia PC zostáv, notebookov, serverov a počítačových sietí. V rámci predaja poskytujeme odborné predpredajné poradenstvo, prostredníctvom ktorého zákazníka oboznámime s ponúkanými možnosťami a na základe jeho individuálnych požiadaviek a potrieb ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Poskytujeme taktiež možnosť nákupu prostredníctvom splátkového predaja Quatro.

Zaoberáme sa diagnostikou a opravou výpočtovej techniky a taktiež zabezpečujeme renováciu laserových tonerov a atramentových kaziet.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.